Zaproszenie na szkolenie z zakresu efektywności energetycznej

Szanowni Państwo,

Firma Ekoenergia Silesia S.A., jako zarządzający Parkiem Przemysłowo– Technologicznym Ekoenergia – Efektywność, ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie dotyczące zagadnień z zakresu efektywności energetycznej.

Szkolenie odbędzie się w dniu 2 października br. o godz. 10:00 w siedzibie Parku Efektywność i będzie prowadzone przez firmy branżowe w formie prezentacji nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

Szkolenie dedykowane jest jednostkom samorządu terytorialnego, gminom, oraz MŚP dla których istotne znaczenie ma zastosowanie na ich obszarach nowoczesnych, oszczędnych i proekologicznych technologii. Podczas szkolenia zaprezentują się firmy, które specjalizują się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii oraz oszczędności z zakresu efektywności energetycznej.

Prelegenci przygotowali praktyczne aspekty swoich zagadnień, które w przyswajalny sposób zostaną przedstawione uczestnikom, a pojawiające się nieścisłości czy wątpliwości rozwiewać będą swoim wieloletnim doświadczeniem branżowym, bowiem niewątpliwym atutem i tradycją naszych co miesięcznych spotkań jest możliwość dyskusji z prelegentami.

Zagadnienia oscylować będą w zakresie energooszczędnych rozwiązań np. OZE, a także podnoszenia efektywności energetycznej optymalizacji kosztów, a przede wszystkim ich opłacalności.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie chęci udziału telefonicznie bądź mailowo do dnia 15.09.2019 r. na adres: o.kotulska@ekoenergiasilesia.pl lub tel. (32) 220 80 71 wew. 28.