Zapraszamy na szkolenie dotyczące poprawy jakości powietrza

Zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym parku. Tym razem będzie ono poświęcone działaniom, jakie mogą zostać wdrożone przez gminy, spółdzielnie, firmy i wspólnoty mieszkaniowe oraz mieszkańców w celu ochrony powietrza. Adresatem spotkania są osoby odpowiedzialne za sprawy ochrony powietrza w jednostkach samorządu terytorialnego, osoby zarządzające budynkami wielorodzinnymi oraz mieszkańcy regionu.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną założenia tzw. uchwały antysmogowej, terminy wdrażania jej poszczególnych etapów a także cele i działania służące do ich osiągnięcia. Jednostki naukowe i firmy współpracujące z Parkiem przedstawią z kolei najnowsze rozwiązania techniczne służące ochronie powietrza.

Szczegółowy program spotkania pojawi się w tym miejscu do tygodnia przed spotkaniem. Odbędzie się ono w sali konferencyjnej nr 1 i 2, na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego Ekoenergia – Efektywność, na II piętrze, przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach, 19 lutego, o godz. 10.00. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: h.stoj@ekoenergiasilesia.pl oraz h.gola@ekoenergiasilesia.pl do dnia 17 lutego. Zapraszamy!