Szkolenie z efektywności już 19 listopada! Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie z zakresu efektywnej optymalizacji kosztów.

Motywem przewodnim będzie wiedza praktyczna wykładana w aspekcie zrównoważonego rozwoju, a także informacje dotyczące nowoczesnych metod finansowania działań wpływających na poprawę efektywności energetycznej, rozumianych szeroko jako alternatywa dla regionalnych programów operacyjnych.

Szkolenie rozpocznie przedstawiciel firmy Enesa, który przybliży uczestnikom zagadnienia z zakresu działań energoefektywnych wspierających zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, a także zaprezentuje funkcjonalność systemu Białych Certyfikatów.

“W Enesa wierzymy, że najtańsza energia jest tą, której nie zużyjemy. Pomagamy naszym klientom wdrażać projekty, które powodują, że ich rachunki za energię maleją, a produktywność ich przedsięwzięć rośnie. Oferujemy klientom nie prosty, gotowy produkt- ale proces poszukiwania najbardziej energoefektywnego rozwiązania tworzonego przez zespół specjalistów powołanych do rozwiązania konkretnego problemu”

Właściciel firmy Termoexpert przedstawi nowe spojrzenie na efektywność energetyczną budynków i zaprezentuje nowoczesne źródła finansowania. Ponadto poruszy zagadnienia związane z formułą ESCO – alternatywnym rozwiązaniem w finansowaniu działań poprawiających efektywność energetyczną budynków.

Termoexpert przeszkoli uczestników w zakresie nowoczesnych metod finansowania działań wpływających na poprawę efektywności energetycznej, rozumianych szeroko jako alternatywa dla regionalnych programów operacyjnych, konstrukcja których jest „koszmarem” dla wnioskodawców.

“Usługi, jakie świadczymy mogą wydawać się trudne i skomplikowane. I takimi są w rzeczywistości. Jednak w praktyce najtrudniejszym elementem naszej pracy jest zorganizowanie wielu koniecznych do wykonania prac w jeden „spójny i działający program”. Twórcza atmosfera, entuzjazm i silne zaangażowanie pozwalają nam odważnie podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania związane z realizowaniem potrzeb naszych Klientów”

Atutem i tradycją naszych co miesięcznych spotkań jest możliwość dyskusji z prelegentami. Dodatkowo, specjalnie dla uczestników listopadowego szkolenia,zarezerwowaliśmy po spotkaniu czas na indywidualne konsultacje i doradztwo dla każdego z podmiotów.

Na szkolenie zapraszamy 19 listopada br. o godzinie 10.00 na terenie naszego Parku w Katowicach przy ul. Żeliwnej 38 w Sali konferencyjnej na 2 piętrze. Udział w spotkaniu jest bezpłatny; zgłoszenia prosimy kierować na adres: o.kotulska@ekoenergiasilesia.pl do dnia 18 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy przede wszystkim jednostki samorządu terytorialnego, lokalne stowarzyszenia i przedsiębiorców, a także wszystkich zainteresowanych optymalizacją kosztów!