Parki Technologiczne na Kongresie MŚP

18.10.2017 rozpoczął się w Katowicach kolejny Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Uroczyste otwarcie imprezy zainaugurował wicepremier Jarosław Gowin, który przyznał, że tego rodzaju firmy stanowią o sile polskiej gospodarki.
Ekoenergia Silesia S.A. prezentuje się podczas tego wydarzenia jako wystawca, przedstawiając szeroki wachlarz usług oraz możliwości naszych Parków: Technologicznego Ekoenergia-Woda-Bezpieczeństwo oraz Przemysłowo Technologicznego Ekoenergia-Efektywność.
Oferta, którą kierujemy do sektora MŚP podczas kongresu obejmuje: atrakcyjne i konkurencyjne ceny wynajmu powierzchni biurowych, profesjonalne i widokowe sale konferencyjno-szkoleniowe, dostęp do danych z radaru meteorologicznego w celu rozpoznania stref opadu i burz oraz badanie parametrów wody. Podczas Kongresu można także porozmawiać z nami o transferze nowych technologii pomiędzy Parkami, a otoczeniem biznesu i ośrodkami akademickimi, współpracy.
z ośrodkami badawczo-naukowymi oraz warunkach do kooperacji dla firm działających w szeroko rozumianej branży wodnej oraz efektywności energetycznej.
Odwiedzając nasze stanowisko można również zapoznać się z ofertą i dokonaniami naszych najemców. Udostępniamy materiały promocyjne firm, które korzystają z naszych usług.