Coworking w Parku – promocyjne warunki!

Park Przemysłowo- Technologiczny Ekoenergia-Efektywność w Katowicach obniża ceny najmu powierzchni coworkingowych! Ostatnie miesiące roku to szansa, żeby złapać okazyjną cenę wynajmu od 50 zł netto miesięcznie.


Coworking jako przestrzeń do pracy rozwija się dynamicznie na całym świecie. Intencją coworkingu w Parku Efektywność jest stworzenie przestrzeni do pracy firm, którym branżowo blisko jest do podnoszenia efektywności energetycznej. Firmy, które zdecydują się wynająć u nas Co-Working, muszą świadczyć usługi wpisujące się tematycznie w Park.

Czy to się opłaca? Tak!
• Ograniczenie kosztów
• Możliwość wymiany doświadczenia i wiedzy
• Poznanie nowych Kontrahentów
• Wspólne projekty i wymiana barterowa
• Spokój i cisza

Park Przemysłowo-Technologiczny Ekoenergia-Efektywność zlokalizowany jest przy zjeździe z A4 na wysokości katowickiej dzielnicy Załęże- nie obawiaj się korków, do nas droga jest zawsze pusta. Dysponujemy zamkniętym parkingiem z 400 miejscami parkingowymi i myjnią bezdotykową na terenie Parku. Mamy niezbędną infrastrukturę, byś mógł spokojnie dokończyć projekt z dala od domowych obowiązków, które lubią odrywać myśli. Posiadamy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i dworzec PKP. Lokalizacja jest naszym niepodważalnym atutem.

Zalety coworking to przede wszystkim 3 czynniki: ludzki, ekonomiczny i pracy. Pracując w biurze zwiększasz swoją wydajność, skupiając się wyłącznie na swoim zadaniu. Nasz coworking pomoże Ci nawiązać kontakty z podmiotami zrzeszonymi w parku, jak również da Ci możliwość prezentowania swojej oferty na organizowanych cyklicznie w naszym Parku śniadaniach biznesowych. Zalety finansowe? Nie martw się o czynsz, media i o remont biura- od 50 zł promocyjnej miesięcznej opłaty korzystaj z biurowej powierzchni i zwiększaj efektywność energetyczną razem z Parkiem! Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek w tym roku, otrzymasz pierwsze trzy miesiące najmu w cenie 1 zł nett!

Park jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy innowatorów, freelancerów, kreatorów i wizjonerów. Pobierz wniosek już dziś