13 lutego zapraszamy na szkolenie z podnoszenia Efektywności Energetycznej

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolenie z podnoszenia efektywności energetycznej w ramach Parku Przemysłowo – Technologicznego Ekoenergia – Efektywność. W trakcie i po szkoleniu będzie prowadzone indywidualne doradztwo.

Tematami przewodnimi lutowego szkolenia będzie błękitny węgiel jako tymczasowa alternatywa w procesie przechodzenia z gospodarki opartej na węglu do gospodarki zeroemisyjnej. Błękitny węgiel to ekologiczne paliwo nie powodujące emisji pyłowych do atmosfery. Jego stosowanie może być zatem traktowane jako element polityki poprawy jakości powietrza. Drugim tematem poruszonym w ramach spotkania będzie kompleksowe podejście do działań termomodernizacyjnych w celu uzyskania jak najwyższych oszczędności na nośnikach energii. Szkolenie zatytułowane „Maksymalizacja oszczędności i błękitny węgiel” odbędzie się w dniu 13.02.2020r. o godz. 10:00 w siedzibie Parku Efektywność przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach, na II piętrze w sali konferencyjnej nr 2.

Agenda szkolenia:

10:00. Powitanie zaproszonych gości i prezentacja Parku Technologicznego Ekoenergia – Efektywność.

10:20. „Błękitny węgiel i jego wykorzystanie” Andrzej Stelmach, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu

11:20. „Efektywność energetyczna w zabudowie wielorodzinnej” Robert Goluch Termoexpert

13:00 Zakończenie, rozmowy kuluarowe, doradztwo indywidualne

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie chęci udziału telefonicznie bądź mailowo lub telefonicznie do dnia 10.02.2020 r, na adres: m.herman@ekoenergiasilesia.pl, tel. 667-873-290.