Firmy w parku

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o.

Oferta firmy Koben skierowana jest do Przedsiębiorców wykonujących transport drogowy rzeczy lub osób.
Jesteśmy po to aby Przedsiębiorcy wykonujący transport drogowy rzeczy lub osób byli na bieżąco z obowiązującymi przepisami o czasie pracy kierowców, dbamy o to, żeby kontrole służb kontrolnych były tylko formalnością. Jesteśmy po to aby firmy nie dzieliły się zyskiem ze służbami kontrolnymi na skutek nałożonych kar.
W swojej działalności łączymy doświadczenie naszych specjalistów z najnowszymi regulacjami prawnymi z zakresu czasu pracy kierowców, przez co jesteśmy w stanie zaoferować Klientom dostarczenie wiedzy i usług na najwyższym poziomie. Nasi doradcy, specjaliści w rozliczeniach oraz wykwalifikowani eksperci prawa transportowego, pozostają do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.
Prowadzone przez nas szkolenia są gwarancją przyswojenia potrzebnej w działalności transportowej wiedzy i umiejętności. Przygotowywane przez nas odwołania charakteryzują się niezwykłą skutecznością przez co z jednej strony są dla Firm oszczędnością a z drugiej strony precyzyjną wskazówką jak nie popełnić drugi raz tych samych błędów.

W ramach produktu dla Parku we współpracy z firmą Ceiks jest opracowywana, związana przedmiotowo z działaniami Parku Efektywność, innowacyjna usługa „SmartKoben” dla branży transportowej opartej na autorskim systemie z wykorzystaniem urządzeń nowej generacji, która pozwoli szybciej i efektywniej pobierać dane z elektronicznych urządzeń, tj. tachografu oraz karty kierowcy, bez względu na lokalizację pojazdu.
Usługa „SmartKoben” została uhonorowana Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP. Nagroda została przyznana w kategorii “Innowacje w transporcie”. Nagrodzone rozwiązanie prowadzi do zwiększenia efektywności w transporcie samochodowym a tym samym do redukcji emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Dzięki oszczędności paliwa, SmartKOBEN przyczynia się także do redukcji kosztów transportu.